Skip to content

Красиві традиції
Ванні кімнати у класичному стилі 

Англійську фабрику Burlington (Бурлінгтон) заснували в 1930-х роках. З головним офісом в Бредфорді, Англія. Спеціалізація фабрики – сантехнічні вироби в неповторному, стриманому англійському стилі. Компанія Burlington (Берлінгтон) створює елітне оснащення для ванних кімнат в колоніальному, сучасному і класичному стилі, поєднуючи в собі ретро дизайн з сучасними технологіями.

Дизайнери бренду навчилися поєднувати красу класичного дизайну старовини з утилітарністю сучасних технологій. Елітна сантехніка Burlington (Англія) відображає в собі три епохи: Георгіанську (18 століття), Вікторіанску (19 століття) і Едвардіанську (початок 20 століття). В асортименті виробника: елітні меблі для ванної кімнати, шикарні ванни (зверніть увагу на ванни з кам’яної маси) і душові кабіни, шикарні раковини різних форм, люксові унітази з розташуванням бачків на різній висоті і дерев’яними кришками, біде, а також рушникосушки, змішувачі з різними ручками, аксесуари для ванних кімнат і багато іншого.

Англійська сантехніка Burlington, без труднощів, допоможе створити ексклюзивний дизайн інтер’єру і підкреслити тонкий смак її власника. Якість англійської сантехніки Burlington (Бурлінгтон) підтверджується значною історією фабрики та безліччю задоволених клієнтів по всьому світу.

Щоб створити унікальний дизайн інтер’єру ванної кімнати, елітна сантехніка Burlington (Англія) в ретро стилі це відмінний і правильний вибір. Ви можете звернутися в наші салони, де фахівці допоможуть Вам підібрати і купити елітну сантехніку Burlington в Києві за найвигіднішими цінами.