Skip to content

З кінця 1800-х до 1900-х років Великобританія лідирувала в області дизайну і виконання ванних кімнат. Перевірена часом сантехніка Burlington являє собою повну колекцію традиційних продуктів з сучасною функціональністю, які дозволяють створити гарну традиційну ванну кімнату, що відбиває історичні епохи прекрасного дизайну в едвардіанському, вікторіанському, класичному, сучасному або абсолютно унікальному стилі.

Традиційні ванні кімнати пропонують набагато більше, ніж просто приголомшливий люкс, який ви з гордістю продемонструєте друзям, вони також є цінним фінансовим вкладенням. Як згадувалося раніше, традиційні ванні кімнати неймовірно прибуткові, тому що вони ніколи не втрачають актуальності.

Крім того, такий престижний бренд, як Burlington, гарантує довговічну якість вашої ванної кімнати, яка, безумовно, допоможе вийти на новий рівень стилю і комфорту.

Бренд Burlington виділяється своїм чудовим дизайном, створюючи розкішну атмосферу, що дозволяє відійти від шуму і суєти сучасного життя.

Меблі для ванних кімнат, ванни із закругленими краями і традиційні ванни, пропоновані Burlington, відрізняються непідвладним часу стилем і чудовою майстерністю.

Незалежно від того, створюєте ви нову ванну кімнату або просто хочете замінити раковину, буде дуже складно помилитися у виборі умивальника Burlington. Кожна раковина, яку ми пропонуємо, виконана з вигадливими й пишними деталями, відрізняється винятковою якістю і стилем.

Асортимент змішувачів Burlington включає продукцію найрізноманітніших форм і розмірів, але, як правило, вони мають традиційний та елегантний стиль. Виготовлені з латуні, а потім личковані хромом, наші змішувачі забезпечують довговічність й гладке хромоване облицювання, що в кінцевому підсумку надає вашій ванній кімнаті відчуття розкоші, стилю і надійності.

Фабрика Burlington пропонує широкий вибір аксесуарів. Від гачків для халатів і тримачів рулонів туалетного паперу до дозаторів мила й рушників – ми надаємо все необхідне, щоб вивести вашу ванну кімнату на новий рівень дизайну.

Burlington Bathrooms – традиційно красиві ванні кімнати!

b-b